Obľúbený sitcom Susedia sa teší mimoriadnej popularite medzi divákmi od roku 2006, avšak po ukončení tretej série sa cesty hlavných protagonistov na celé desaťročie rozišli. Veľký comeback prišiel v januári 2018, kedy sa hlavní hrdinovia seriálu vrátili späť na televízne obrazovky, pričom jedna z nich sa už onedlho stane dvojnásobnou mamičkou.

Horár František Stromokocúr s manželkou Zuzanou mali to šťastie, keď sa k nim do bytovky nasťahoval maďarský sused László a jeho šarmantná manželka Ildikó. A práve predstaviteľka popletenej manželky Andyho Krausa je v posledných mesiacoch v šťastnom očakávaní svojho druhého potomka.

Viki Ráková (38) momentálne nosí pod srdcom chlapčeka, ktorý príde na svet už onedlho. Spolu s dlhoročným partnerom, ktorým je violista Robert Lakatoš, tak privítajú k 4-ročnému Bendegúzovi druhého syna. Herečka, ktorá žije v Györi, si momentálne užíva slnečné lúče v Taliansku, odkiaľ sa s fanúšikmi podelila o nádhernú snímku s deťmi. Kým jedno ešte ukrýva v brušku, to druhé ho stráži ako oko v hlave.

Zdroj: Instagram/rak.viki.rakova, susedia.official