Najznámejšia rodina sveta sa po dlhšom čase opäť postarala o mierny rozruch. Vody však tentokrát nezamútila Kim, hlavná hviezda Kardashianiek, ale jej mladšia sestra Kendall Jenner. Tá sa totiž nechala zvečniť tak, ako ju Boh stvoril. Nahá!

Kim Kardashian a jej sestry patria nielen v Amerike k fenoménom, ktorý si získal celý svet. Päť povahovo rozlišných sestier, ich matka a otec preoperovaný na ženu si ukradli pozornosť verejnosti vďaka reality šou Keeping Up with the Kardashians. Pred zrakmi divákov sa tak neodohrávali len tie najbizarnejšie situácie, no priamo pred nimi vyrástli aj najmladšie sestry Kendall a Kylie.

Práve Ken dnes patrí k najlepšie plateným topmodelkám sveta, pričom slávou šliape na päty aj samotnej kráľovnej Kim. 23-ročná kráska z Los Angeles tentokrát poriadne prekvapila svojich priaznivcov, keď sa nechala nafotiť úplne nahá. Mladá hviezda sa na snímkach od módneho fotografa Mert Alasa objavila ako ju Boh stvoril, čím si získala neuveriteľných 6 miliónov palcov hore.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kendall Jenner v Evinom rúchu môžete vidieť >>>>>TU<<<<< , ale aj >>>>>TU<<<<<

Foto: Instagram/KendallJenner, mertalas, goodfon.com