Raper Kali (36) patrí na Slovensku k absolútnej hudobnej špičke, pričom fanúšikovia ho nepodporujú len kvôli trefným textom, ale imponuje im aj to, akým je človekom. Večne skromný Bratislavčan sa netají tým, že prvoradá je pre neho rodina a srdce mu absolútne ukradla nádherná dcérka Nela.

V polovici februára tohto roka priviedla Kaliho manželka Alica na svet rozkošné dievčatko. Hudobník v tom čase pôsobil v Prahe ako kouč v speváckej šou The Voice Česko Slovensko, odkiaľ utekal priamo do pôrodnice. O pár dní neskôr sa už hrdý otecko pochválil prvou snímkou s Nelkou, ktorá sa v auguste objavila aj v jeho videoklipe “Letový režim”.

Krásne dievčatko s večným úsmevom na perách však rastie ako z vody a už budúci týždeň oslávi 10 mesiacov. Potom, čo Kali s manželkou zverejnili svadobné snímky, sa šťastná rodinka opäť postavila pred objektív fotoaparátu. Na zábere, o ktorý sa postaral Lukáš Kimlička, je z raperovej dcéry už veľká kočka, pričom sa už chváli prvými spodnými zúbkami. No nie je táto rodinka na zjedenie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dezertkalimusic, lukaskimlicka