Mária Čírová, jedna z najpopulárnejších slovenských speváčok, to má už doslova “za pár” a o pár týždňov sa stane trojnásobnou mamičkou. Sympatická hudobníčka až doposiaľ tajila, či privedie na svet chlapca alebo dievčatko, pričom len pred okamihom zverejnila nádherné video.

31-ročná rodáčka z Trnavy tvorí stabilný pár s producentom Mariánom Kachútom, pričom dvojica pred 10 rokmi priviedla na svet synčeka Huga. Onedlho sa rodinka speváčky a moderátorky rozrástla o pôvabnú dcérku Zoe (7), kým Mária prednedávnom oznámila, že je opäť tehotná.

“Čoskoro prídeš medzi nás a my, všetci štyria, sa ťa už nevieme dočkať!!! Čakali sme na teba veľmi dlho a už len pár týždňov nás delí od nášho prvého stretnutia, kedy si ťa budeme môcť objať a privítať ťa do našej veľkej rodiny,” napísala Mária pred pár dňami na sociálnej sieti Instagram.

Aj keď doposiaľ nechávala fantázii fanúšikov dvere otvorené, iba pred okamihom zverejnila jedinečné video, ktorým sa podelila o nádhernú správu. Nápad si Mária požičala zo zahraničia, kde sú totožné prekvapenia mimoriadne populárne a dnes je už jasné, že hitmakerka nosí pod srdcom… A veď sa pozrite sami! 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/d9a55d

Zdroj: IG/mariacirova