Keď sa dievčenská tanečná skupina Ladylicious objavila v roku 2011 v šou Česko Slovensko má talent, na domácej scéne spôsobila doslova ošiaľ. Najvýraznejšou tvárou krásnych tanečníčok je však rozhodne Monika Sakmanová, ktorá sa už onedlho stane pyšnou mamou.

28-ročná tanečníčka a choreografka Monika Sakmanová pôsobí v slovenskom šoubiznise už nejaký ten piatok, pričom sa aktívne podieľa na reláciách ako Chart Show či Tvoja tvár znie povedome. Aj keď sa dlhoročná partnerka a dnes už aj snúbenica hudobníka Ramona (Rakby) aktívne zapájala do tanečných kreácii v šou Tvoja tvár znie povedome, momentálne si užíva posledné týždne svojho tehotenstva.

„Asi ma mnohé ženy odsúdia, ale nepatrím medzi tie tehuľky, ktoré tvrdia, že toto je to najkrajšie obdobie v živote.. Úprimne, už som sa mala aj lepsie. Život s bruchom je náročný a veľmi nesamostatný, nemotorný atd… Pretancovali sme spolu prvých 7 mesiacov, pokiaľ to ešte nebolo také obmedzujúce, no dnes mi moja fyzická aktivita strašne chýba.. Neni to sranda ísť zo 100 na 0.. A o to viac sa teším, keď ťa budem držať v náručí a pretancujeme spolu kľudne aj celú noc.. Neviem sa ťa dočkať,“ napísala na sociálnu sieť hrdá mamina. Len onedlho na to však všeetkých fanúšikov prekvapila poriadne odvážnou snímkou, na ktorej je doslova nádherná. Len Monika, jej syn a pohľad na to najkrajšie.

Nádhernú snímku Moniky môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/MonySakman