Ľudská, talentovaná, jedinečná. Aj týmito prívlastkami by sa dala označiť pesničkárka Sima Martausová, ktorej tvorba sa dostáva pod kožu tisícok slovenských fanúšikov. Okrem Roba Opatovského predstavila aj vždy usmiata rodáčka z Považskej Bystrice začiatkom decembra novú vianočnú skladbu, v ktorej nezohráva hlavnú úlohu nikto iný, ako jej najvernejší poslucháči.

Sima Martausová (32), držiteľka ceny najobľúbenejšia speváčka v diváckej ankete OTO, si pre fanúšikov pripravila príjemné prekvapenie. S príchodom decembra zverejnila nový singel Tancujú zvony, ktorý je dokonalou predzvesťou prichádzajúcich Vianoc. Vždy usmiata umelkyňa, ktorá sa netají vášňou k horám a prírode, nahrala singel v spolupráci s orcherstrom Slovenskí symfonici, pričom svojimi hlasmi prispeli aj členky Dievčenského speváckeho zboru Sro.

Ako uviedla samotná Sima, novinka Tancujú zvony je o láske a dobre, ktoré sú v hĺbke každého človeka, ale predovšetkým o radosti a očakávaní narodenia Ježiška. Vo videoklipe sa okrem speváčky objavia aj zábery z archívov jej verných fanúšikov, ktorých vyzývala, aby sa zapojili do vianočného vizuálu nádhernej piesne. “Ďakujem každému, kto sa s nami podelil o svoje vianočné a zimné video. Ďakujem aj tým, ktorých videá sa do klipu nezmestili. Vďaka vám je táto pieseň nie len moja, ale naša,” napísala Sima.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube