Takmer o mesiac si celý svet zasadne k štedrovečernému stolu a každý so svojou rodinou oslávi najkrajšie sviatky roka. Výnimkou nie je ani nádherná rodina speváka Robbieho Williamsa (45), ktorý prichádza so svojou vôbec prvou vianočnou skladbou „Time For Change“.

Bývalý búrlivák z chlapčenskej kapely Take That, ktorý dnes patrí k najrešpektovanejším umelcom sveta, prekvapil fanúšikov vianočným darčekom. Práve 22. novembra vydáva svoj nový album „The Christmas Present“, ktorý je plný najväčších sviatočných hitov, ako aj absolútnych noviniek.

Jednou z nich je aj skladba „Time For Change“, ku ktorej vydal len pred pár hodinami nečakaný videoklip. Ako sa zdá, večný rebel Robbie a autor hitov „Angel“ či „Let Me Entertain You“ dospel a do vizuálu k hitu tentokrát neobsadil dlhonohé odhalené modelky, ale svoju nádhernú manželku Aydu Field (40) a ich tri spoločné deti Theodoru (7), Colette (1) a Charltona (5).

Vianočný stromček, darčeky, smiech a rodinnú pohodu dopĺňajú dvaja rodinní miláčikovia, ktorých spev a žmurkanie očami vám vyčaruje úsmev na tvári. Nuž, tento rok bude zrejme znieť z nejednej domácnosti práve Robbie Williams!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube