Niet ani najmenších pochybností, že všetky detičky sú krásne, avšak poklad, ktorý doma ukrýva speváčka a herečka Dáša „Mamba“ Šarközyová a jej partner, tanečník Tony Porucha, je skutočným unikátom.

Je tomu práve pol roka a pár dní, čo herečka a speváčka Dáša Šarközyová priviedla na svet svojho prvorodeného synčeka Manola. Spolu s partnerom Tonym Poruchom, s ktorým tvoria jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu, sa tak stali po štyroch rokoch vzťahu hrdí rodičia.

Aj keď snúbencom nikdy nemizne úsmev z tváre a Mamba celé tehotenstvo doslova žiarila, samotný pôrod pre ňu rozhodne nebol prechádzkou ružovou záhradou. “Nie, môj pôrod nebol ľahký. Ani netrval dve hodiny. Trval pre mňa nekonečných 12 hodín a neželala by som ho nikomu,” napísala pár dní potom, ako priviedla na svet svojho syna. Umelkyňa svoj boj pomaly vzdávala, pričom po 9. dňoch od pôrodu jej bola zistená alergická reakcia na šicí materiál popôrodnej rany.

Nič to však nemenilo na veci, že svojho syna označila za dokonalé šťastie, ktoré obaja milujú od prvej chvíle. “Niekedy sa na teba len tak pozerám a pretlak lásky ma rozplače- vtedy mám totiž pociť, že sa mi roztopí srdiečko od lásky, čo k tebe cítim, srdiečko naše malé.. Nikdy som nevidela nič krajšie.. Pochopila som, aká silná je rodičovská láska, ako na ničom inom zrazu nezáleží.. Odkedy si s nami, náš život je dokonalé šťastie. ĎAKUJEME za to,“ odkázala pred časom synovi Manolovi.

Je tomu len zopár minút, čo energická Dáša a Tony zverejnili najnovšie snímky svojho malého princa, pričom reakcie na seba nenechali dlho čakať. Polročný krásavec je totiž nádherným bábätkom s jamkami v lícach, pričom jeho roztomilosť ocenila aj momentálne tehotná moderátorka Jasmina Alagič: „Bože, on je prekrásny mix vás dvoch, nááádhera.“ A my môžeme iba súhlasiť!

Zdroj: Instagram/tonyporucha, mambadasha