Je tomu len zopár dní, čo exfarmárka Karin Dvořáková priviedla na svet svoju vytúženú dcérku. Drobné dievčatko dostalo krásne meno Melissa, pričom hrdí rodičia neskrývali zo svojho pokladu a rozšírenia rodinky nadšenie.

16. januára porodila hviezda reality šou Farma 10 svoje prvé dieťatko, pričom mamička s dcérkou sú po pár dňoch v pôrodnici konečne doma. „Musím poďakovať nemocnici na Antolskej. Skvelá sestra a doktor, čo ma odrodili, sú veľmi milý a úžasný personál, cítila som sa tam skvelo,“ nešetrila chválou čerstvá mamička tesne po pôrode.

Rodičia si dokonca povedali, že malá Melissa pôjde s dobou, a tak dievčatku okamžite po narodení vytvorili profil na sociálnej sieti Instagram, kde má za pár dní neuveriteľných 27-tisíc fanúšikov. Dnes je už šťastná rodinka konečne doma, pričom manžel Karin si pre svoje dievčatá pripravil jedinečné prekvapenie.

Celý byt bol po ich príchode domov vyzdobený ružovými balónmi, no nechýbali ani plyšový medvedík, torta, darčeky či poháre s menami. ,,Uznajte sami! Ja včera som si to natočila a teraz, jak som to pridala, tak som sa normálne rozplakala, aké je to nádherné. Stále mi to tu robí radosť,“ povedala dojatá Karin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IGkarinnettmom, streamable.com