Jubilejný 20. ročník Plesu v opere je úspešne za nami. Po červenom koberci sa prešli dámy v tých najkrajších róbach. Kým niektoré doslova ohúrili, ďalšie si vyrobili pred kamerami poriadny trapas.

20. ročník Plesu v opere má za sebou svoje jubilejné vydanie, pričom po červenom koberci zavítali do historickej budovy Slovenského národného divadla najväčšie osobnosti z oblasti medicíny, športu či umenia a kultúry. Okrem nádherných rób ale došlo aj na menšie prešľapy a niektoré známe mená dokonca ani neboli pozvané.

Pri pohľade na plesové róby je zrejmé, že tento rok dominovala anjelsky čistá biela, pastelová či červená. V svetlých šatách sa predviedla tehotná debutantka Cibulková, ale aj Šprochová, Gáboríková či Kocianová. Vo výraznej červenej ohúrila dcéra Borisa Kollára ale ja moderátorka večera Emília Vášaryová. Minulý rok sa pritom stala kráľovnou plesu moderátorka Evelyn v trblietavej ružovej róbe.

Ako vždy, ani tento ročník sa nezaobišiel bez miernych trapasov. Jedným z takých je bezpochyby príchod moderátorky RTVS Ivety Malachovskej, ktorá zvolila dvojdielnu fialovú róbu s korzetom. A práve korzet jej narobil problémy, keď sa pri príchode do budovy nadvihol až tak, že Malachovskej vykuklo na všetkých naokolo holé bruško. Televízna tvár má za sebou módny prešľap aj z predošlého ročníka, kedy dorazila v príliš nadupanom dekolte, ktorý sa ledva udržal pod priesvitnou látkou.

Trapas Ivety Malachovskej v korzete si pozriete >>> TU <<<

Zlatica Puškárová
Michaela Kocianová
Ivana Gáborík a Marián Gáborík
Vlado Kobielsky s manželkou
Barbora Franeková a Michael Kováčik
Petra Tóthová
Dominika Cibulková
Ivana Regešová
Boris Kollár s dcérou Alexandrou
Slovenskí športovci a športovkyne s polovičkami
Andrea Šprochová a Štefan Šprocha
Andrea Čurná
Renáta Názlerová (make jej upravila Lucia Lucid Sládečková)
Monika Hilmerová
Lucia Hablovičová a Boris Hanečka
Dominika Rošková
Petra Buzová a Jana Pištejová
Emília Vášaryová a Martin Huba

Zdroj: zena.pluska.sk │ Foto: Instagram/najmama.sk, tvmarkizaofficial, michaelakocianova, iversanns, vladokobielsky, michaelkovacik, petratothjewellery, domicibulkova, ivana.regesova, kollarboris, sport24sk, salonnicole.sk, tvjoj, hilmerovamonika, pistejka, Facebook/Ženský magazín Diva.sk, Dámsky klub, diva.aktuality.sk, Televízia Markíza, YouTube/HNtelevízia, Ples v opere