Uplynulý piatok oslavovali ľudia po celom svete sviatok sv. Valentína. Aj keď je pre mnohých zamilovaných 14. február už len marketingovým gýčom, pre iných ide o symbolický deň, kedy môžu pozdvihnúť svoju lásku k milovanej osobe ešte o čosi vyššie. Veď viete si predstaviť, že by sme dnes kvôli komercii neoslavovali ani Vianoce?

Sviatok sv. Valentína nás núti byť k svojim polovičkám o čosi nežnejšími a pozornejšími, pričom snáď každá žena čaká na nejaké malé gesto hovoriace o láske. A výnimkou nie sú ani dámy zo slovenského šoubiznisu. Kým Jaro Bekr a Monika Hilmerová či Viktor Vincze a Adela Vinczeová sa práve 14. februára zasnúbili, raper Rytmus oslavuje tento deň preto, že má po boku svoju kráľovnú. A čo vy, dostali ste taktiež nejaké vyznanie lásky?

Rytmus (43) manželke Jasmine (30)

Chcel by som sa verejne poďakovať mojej manželke za to, že mi do života priniesla svetlo. Že sa mi pri tebe niekde v hĺbke vo mne prebudilo moje pravé ja, ktoré žije pre teba. Pocit tej silnej balkánskej rodiny, kde muž ctí ženu a naopak. Kde možme prejavovať všetky emócie naplno a nie v sebe dusiť. Že s tebou zdieľam každú minútu, ktorú žijem. Že sa môžem učiť od teba ako vidíš rodinu a vlastne život tvojimi očami, moc ma to inšpiruje. Že ťa nezaujíma nejaký Rytmus, ale Patrik Vrbovský. Moje srdce horí každý deň, nielen na Valentína, keď si uvedomím, že ťa mám, že sme rodina. Ďakujem bohu za teba, lúbim ťa,” vyznal sa Patrik.

Marián Gáborík (38) manželke Ivane (33)

„Šťastného Valentína, láska moja! Milujem vás obe…“ napísal športovec k fotografii zo zasneženej krajiny, pričom jeho manželka zverejnila o čosi uletenejšiu snímku. Aj keď sa na nej Marián tvári otrávene, Ivane venoval nádhernú kyticu kvetov.

Jaro Bekr (47) manželke Monike (45)

Pred 11. rokmi na Valentína sme sa zasnúbili. Toto je fotka z nášho prvého výletu a neviem, či nie prvá fotka, kde si dávame pusu. Niekomu sa môže zdať Valentín gýč, fotka s pusou gýč, alebo zásnuby na Valentína “doublegýč”. Bacha, klišé, ale úplne úprimne. My máme s Monikou 365 Valentínov v roku… A hrozne rád mám naše fotky, kde si dávane pusu. Aj po tých rokoch,” napísal stále zamilovaný Jaro Bekr.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/jarobekr, lukaskimlicka, rytmusking, mgaborik12, iversanns