Dara Rolins, ikona slovenskej popmusic, síce aktuálne nemá po boku žiadneho muža, avšak o to intenzívnejšie si užíva spoločnosť svojej rozkošnej dcéry Loly. Kým ešte prednedávnom bola len malým dievčatkom, pomaly, ale isto sa z nej stáva krásna teenagerka.

Rastie ako z vody! Laura, jediná dcéra speváčky Dary Rolins, ktorú má s českým hudobníkom Matějom Homolom, je už veľká slečna. Akoby to bolo len včera, čo slovenská diva priviedla na svet roztomilé dievčatko a práve dnes oslavuje neuveriteľných 11 rokov. Kým Lola sa aktuálne venuje škole, tancu či skákaniu na trampolíne, obľúbená speváčka práve v tomto veku naspievala nezabudnuteľný hit s Karlom Gottom, Zvonky štestí.

A práve jedno také veľké šťastie, ktoré dáva životný zmysel, má hviezda domácich pódii a ikona mnohých žien aj doma. “Dnes sa mi narodila Lola. Pred 11 rokmi som jej dala život a ona na oplátku definovala ten môj. Bože, najväčšia láska toto. Všetko najlepšie Loli,” vyznala sa na sociálnej sieti dojatá mama Dara. Lola, prajeme všetko najlepšie!

Zdroj: Instagram/DaraRolins_vermi