Nie je tomu ani rok, čo sa na verejnosti prevalila informácia, že Patrik “Rytmus” Vrbovský a moderátorka Jasmina Alagič tvoria pár. Kráska zo Superstar, ktorá si následne získala sympatie divákov najmä v šou Tvoja tvár znie povedome, je, zdá sa, šťastnou ženou. Slová rapera by jej totiž zrejme závidela nejedna z vás.

Aj keď sa Rytmus navonok prejavuje ako drsný raper, ktorý nemá problém zotrieť skutočne kohokoľvek, k svojej láske sa správa doslova ukážkovo. Okrem honosných darov pre ňu robí najmä maličkosti, ktoré medzi dvojicou budujú pravé jadro vzťahu. Zamilovaný pár si aktuálne buduje svoje hniezdočko lásky neďaleko Bratislavy, pričom práve rok 2019 pre nich bude absolútne prelomový.

Po zásnubách a vianočnom oznámení o tehotenstve sa dvojica chystá oficiálne zosobášiť, pričom už onedlho privítajú svoje prvé dieťatko. Z Rytmusa a Jasminy sa tak stane šťastná rodinka, pričom raper mal o vzťahu s brunetkou jasno hneď od začiatku. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram sa totiž fanúšikom zveril s nečakane otvoreným vyjadrením.

“Keď si prvýkrát videl Jasmínku, aké boli v tej chvíli tvoje myšlienky? Ste pre mňa vzorom dokonalého vzťahu,” vyznal sa mu jeden z fanúšikov, pričom Rytmus odpovedal skutočne nečakane. Aj keď sa zväčša prezentuje ako kontroverzný raper, tentokrát odhodil akékoľvek pózy a o žene svojho života sa vyjadril skutočne jedinečne. “Že cítim niečo silné, čo som predtým nezažil. Moja prvá myšlienka bola, že toto je mama nášho syna,” uviedol Rytmus. A povedzme si úprimne, ktorá žena by si nechcela vypočuť od svojho vyvoleného podobné slová?

Zdroj | Foto: Instagram/RytmusKing, JasminaAlagic