Bývalý superstarista a hviezda relácie Milujem Slovensko len pred rokom povedal svoje životné áno partnerke Sophii. Iba pred okamihom pre svoju manželku vydal emočný singel Ja a ty, v ktorom sa vyznal zo svojich citov, pričom obaja si zahrali aj v láskyplnom videoklipe.

Spevák a skladateľ Samo Tomeček napísal pre svoju manželku Sophie klavírnu baladu Ja a ty, ktorú zároveň venoval všetkým zaľúbeným novomanželom. Samo Tomeček sa novinku rozhodol vydať na prvé výročie svadby. Hudbu zložil sám a text napísal spolu so Suverenom za jediný večer. „Skladbu pre manželku som pôvodne plánoval zložiť už minulý rok ku svadbe. Žiaľ, nestihol som to. Potom som tomu nechal voľný priebeh a jeden večer som začal hrať na klavíri, a tak vznikla táto pieseň pre moju Sophie. Skladal som ju nakoniec dlhšie. Mal som pôvodnú verziu, ktorá sa líšila od finálnej, takže mi trvalo aj pol roka, kým som našiel správne tempo, text a výraz,“ prezradil Samo Tomeček.

Klip „Ja a Ty“ má na konte režisér Peter Kanda, s ktorým Samo Tomeček nakrúcal po prvýkrát. Nakrúcalo sa v lokalitách Samovej svadby v Považskom Podhradí a v okolí Považskej Bystrice. „Návrat na miesta svadby bol pre nás veľmi príjemný. Vynorili sa nám krásne spomienky. Navzájom sme si veľmi sadli a naozaj sme sa veľa nasmiali. Zažili sme, samozrejme, aj ťažšie chvíle, keď som napríklad musel oboch presviedčať, aby sme sa vyškriabali na Manínsku Tiesňavu a im sa vôbec nechcelo. V Hlbokom nad Váhom sme zašli až k vodopádu, tiež sme boli na Považskom hrade, v kaštieli Burg v Považskom Podhradí,” priblížil spevák o videoklipe, v ktorom účinkuje s manželkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube, IG/samueltomecek