Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že raperka Sima je drzá, nekontrolovateľná a samostatná bomba plná ženských názorov, opak je pravdou. Sympatická Trnavčanka sa pomaly, ale isto dostáva medzi elitu slovenskej hudobnej scény, pričom po svojom boku má už dlhé roky milujúceho partnera.

Má síce len 23 rokov, avšak na slovenskej hudobnej scéne ovládla celú mladú generáciu poslucháčov. Raperka Sima, ktorá svoju kariéru začínala predovšetkým ako speváčka, je vzorom pre množstvo teenageriek nielen pre jej mimoriadne úspešné skladby, ale aj názory. Tie však zdieľa predovšetkým so svojim partnerom Tomášom Gajlikom, s ktorým tvorí pár odkedy prekročila prah dospelosti.

Ako priznala preds svojimi fanúšikmi, práve v týchto dňoch je tomu neuveriteľných 5 rokov, čo má po svojom boku muža, ktorého miluje. Pri tejto príležitosti mu venovala krásne vyznanie plné lásky, nehy a rešpektu. „5 rokov mám po svojom boku muža, ktorý je mojim najlepším kamarátom, mojou láskou, oporou, mojim manažérom, producentom a aj všetkým, čím by muž mal svojej polovičke byť. Neskutočne si ho vážim a rešpektujem zároveň a čím dlhšie mám tú česť byť jeho frajerkou, tým viac ho MILUJEM,“ vyznala sa inokedy drsná raperka. Nech vám to vydrží čo najdlhšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/simonahegerova