Mária Čírová, jedna z najúspešnejších hudobníčok domácej scény, je nielen fantastickou speváčkou, ale predovšetkým milujúcou matkou. 34-ročná kráska aktuálne zverejnila jedinečný záber s milovanými deťmi, pričom slová, ktoré im venovala, vás dojmú.

Autorka mnohých slovenských hitov sa nikdy netajila snom o veľkej rodine, a kým prvého syna porodila ešte ako 20-ročná, tretie dieťatko priviedla na svet v júli 2020. Mária už neraz vyzdvihla hudobné kvality 13-ročného Huga, kým rozkošná dcéra Zoe (10), ktorá je speváčkinou vernou kópiou, hviezdila v seriáli Oteckovia či šou Tvoja mini tvár znie povedome.

Najnovšie Mária zverejnila nádherné zábery s oboma deťmi, ako i najmladším Rubenom (2). O tie sa postarala fotografka Lucia Jančárová, ktorá v minulosti zvečnila aj ďalšie známe tváre. Kým záber so synom Hugom označila za najkrajšiu momentku z hudobného turné, Zoe venovala nádherné vyznanie.

Si mojou inšpiráciou, mojou súčasťou, si niekto, koho vždy príjmem, ocením, vypočujem, objímem a budem milovať bezpodmienečne. Byť Tvojou mamou a mamou Tvojich bratov znamená, že mi bol daný jeden z najväčších darov života,“ napísala Mária s vďakou za to, že si môže so svojimi deťmi v zdraví vychutnávať život a rôzne zážitky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lmariacirova, lucia_jancarova_photoartbeauty