Slovenská gastronómia v posledných rokoch síce stratila dobrú povesť, no rodina Záhorcová je jasným dôkazom toho, že najlepšie jedlo je práve to naše Slovenské! Čerstvé pochúťky podávané s láskou a za cenu dostupnú pre každého si môžete vychutnávať aj v Bratislave!

Milovníci dobrého slovenského jedla tak aj na západe Slovenska môžu potešiť svoje mlsné jazýčky práve vďaka BEER GROUP! BEER GROUP predstavuje sieť slovenských pivárni, kde si okrem lahodnej kuchyne užijete aj chuť vynikajúceho piva. Na zozname nájdete hneď niekoľko druhov a to za mimoriadne nízke ceny. Po medusa group sú druhý v gastro čo sa týka pivárni. 

Na začiatku si manželia Záhorcoví povedali, že aj Petržalka si zaslúži poriadnu piváreň a tak v roku 2012 založili svoj vôbec prvý podnik menom Lunapark petržalka. Ten sa veľmi skoro stal obľúbeným najmä vďaka mimoriadne čerstvým potravinám a slovenským špecialitám, ktoré sú pripravené z poctivých domácich výrobkov. V pivárni Lunapark tak ochutnáte nie len dobré pivečko, ale si aj kvalitne namastíte brušká!

V Petržalke sa nachádzajú ešte ďalšie dve pivárne a to Kráľovská piváreň  a Slovanská piváreň,  kde sa môžete tešiť na oddelenú vináreň s whiskey barom. Tu nájdete bohatú  ponuku vín a whiskey, ktorá ulahodí aj tým najnáročnejším!

BEER GROUP spojili všetky svoje sily a skúsenosti, a tak sa im postupne podarilo otvoriť ďalšie dve pivárne aj Dúbravke! Dubravská piváreň a Dubravska piváreň 2.  V sieti týchto pivárni si na svoje prídu predovšetkým mladí ľudia, ktorí uprednostňujú pizzu, rebrá, kolená či krídielká!

Všetky tieto pivárničky si manželia Marian a Linda Zahorcovci s láskou budovali postupne a v tomto trende chcú pokračovať. Neodelitelnou súčasťou tímu je aj vychýrený šéfkuchár Marian Fecko, ktorý je s nimi už celých 8 rokov. Manželia Záhorcoví sa snažia ponúknuť svojím zákazníkom rodinné prostredie a okrem kvalitného jedla a pív často dopĺňa atmosféru aj živá hudba. Víkendové akcie, koncerty či dokonca premakané detské ihrisko! Toto je všetko je súčasťou ich krásneho pivného sveta a vy všetci ste srdečne pozvaní!

Na zdravie priatelia!

Lunapark Petržálka:

Kráľovská piváreň:

Slovanská PIVÁREŇ:

Dubravská PIVÁREŇ:

Dúbravská PIVÁREŇ 2: