Známy americký podnikateľ a programátor sa na sociálnej sieti pochválil radostnou správou. Mark Zuckerberg a jeho manželka Priscilla sa čoskoro stanú dvojnásobnými rodičmi. 

32-ročný Američan patrí v súčasnej dobe medzi najbohatšie osoby na svete a za tento úspech vďačí predovšetkým sociálnej sieti Facebook, ktorú pred pár rokmi založil. Tá z neho urobila nielen úspešného podnikateľa, ale najmä jedného z najmladších miliardárov. Markovi sa nedarí len v profesionálnom živote, ale aj v tom súkromnom. V roku 2012 si vzal svoju dlhoročnú priateľku Priscillu Chan. Po mnohých potratoch sa na ňu konečne usmialo šťastie a pod srdcom jej začal rásť nový život. V roku 2015 priviedla na svet ich prvé spoločné dieťatko, ktoré dostalo meno Maxima Chan Zuckerberg.

Známa rodinka sa čoskoro rozrastie

K prvorodenej dcérke však čoskoro pribudne nový súrodenec. Zakladateľ Facebooku sa pochválil radostnou správou prostredníctvom internetu. Na svojom instragramovom účte napísal, že s manželkou sú šťastní z oznámenia tejto veľkej novinky. Dvojica dokonca už vie pohlavie svojej druhej ratolesti. K malej Maxim tak tento rok pribudne malá sestrička.

Budúci dvojnásobný otec nešetril krásnymi slovami a vo svojom emocionálnom príspevku vzdal aj hold nežnému pohlaviu. Mark sa vyjadril, ako veľa pre neho jeho sestry znamenali, ale aj pre jeho manželku a zároveň dodal, že sa bude snažiť, aby aj zo svojej druhej dcérky vychoval ďalšiu silnú ženu, akými sú ony.

Foto/Zdroj: Instagram