Matúš Kolárovský, ktorý sa do povedomia verejnosti dostal ako jeden zo žiakov seriálu Pán profesor, vydáva jeden hit za druhým. Potom, čo len prednedávnom zverejnil single My, Blízko Neverím, prichádza s ďalšou novinkou, v ktorej sa odhodlal na nečakanú zmenu.

Najmladší otecko na domácej šoubiznisovej scéne sa nevenuje len svojej dcérke Nei, ktorú má so speváčkou Veronikou Nízlovou, ale taktiež hudobnej kariére. Mladý umelec najnovšie vydal singel Čas, pričom vo videoklipe sa objavil aj záhadný monolit z amerického Utahu, ktorého výskyt v rôznych častiach sveta je nepredvídateľný.

„V deň nakrúcania sme mali s tímom istú predstavu o scenári videoklipu, ale keď sme dorazili na lokáciu, zostali sme ako obarení, keď sme si všimli, čo sa na nej nachádza. V tom momente sme s režisérom Martinom Mikom okamžite celý scenár upravili tak, aby sme ukázali záhadný monolit vo videoklipe. Bol asi 3 metre vysoký a nedalo sa s ním pohnúť, čiže predpokladám, že bol ťažký. Bolo to niečo fantastické,“ hovorí YAEL. Mladý spevák, ktorý sa vo vizuále k skladbe ukázal s nečakaným blond účesom, súčasne potvrdil, že videoklip sa nakrúcal na Slovensku, ale miesto nechce prezradiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/matuskolarovsky | Video: YouTube