Mladý slovenský spevák Yael, ktorý má na svojom konte už nejeden chytľavý song, predstavuje svojim fanúšikom nový hit Neverím, ktorou opäť prekvapil. Otecko rozkošnej dcérky Veroniky Nízlovej v ňom potvrdzuje svoju čikovnosť a talent, pričom skladba vychádza aj priamo s videoklipom.

Matúšu Kolárovská, ktorého fanúšikovia poznajú aj pod pseudonymom Yael, si pre Slovákov prichystal ďalšie prekvapenie. Po úspešných skladbách My, Vďaka ti či S tebou prichádza s ďalším singlom Neverím, ktorý má nábeh stať sa obľúbeným letným hitom. Videoklip je koncepčne jednoduchý a zachytáva príjemne prostredie prímorského mesta a krásne dopĺňa atmosféru skladby, pričom spevák si ho tento raz natočil sám.

V najbližších dňoch možno Yaela vidieť na koncertoch v Bardejove, Záhorskej Bystrici, Nových Zámkoch a mnohých ďalších mestách. Tešiť sa môžu aj fanúšíkovia zo susednej Českej republiky, v ktorej Yael vystúpi už čoskoro na Hodonínskej akcii na Masarykovom námesti. Presný prehľad všetkých akcií možno nájsť na Yaelovom Instagrame.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/matuskolarovsky | Video: YT