Celý svet s napätím sledoval tehotenstvo Vojvodkyne Meghan a princa Harryho, ktorí už netrpezlivo očakávali príchod svojho prvého potomka. Potom, čo v kuloároch zazneli mnohé „zaručené“ informácie o pôrode bývalej herečky, sa dojatý princ postavil pred verejnosť, aby oficiálne oznámil, že jeho manželka iba pred okamihom priviedla na svet zdravé bábätko.

Spojené kráľovstvo v týchto chvíľach oslavuje príchod prvého potomka druhorodeného syna následníka trónu, princa Charlesa. Iba pred pár minútami sa pred novinárov postavil viditeľne dojatý princ Harry, aby svetu oznámil, že jeho krásna polovička Meghan Markle priviedla na svet ich prvé dieťatko.

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu sa stali rodičmi v pondelok 6. mája o 5.26 miestneho času. Hrdá dvojica sa teší z chlapčka, ktorý mal po narodení 3,26 kg, pričom je podľa slov šťastného otecka aj s mamičkou v poriadku.

„Je to skvelé, som absolútne nadšený. Sme veľmi vďační za všetku lásku a podporu, ktorú sme dostali. Doteraz som nikdy nebol pri pôrode, toto bolo prvýkrát. Bol to ten najúžasnejší zážitok, aký som si kedy mohol predstaviť,“ uviedol dojatý princ. Šťastným rodičom srdečne blahoželáme!

Prvé slová nadšeného otecka Harryho

Zdroj: SkyNews | Foto: Instagram/sussexroyal, Twitter