Speváčka Dominika Mirgová sa po čase opäť prihlásila o slovo, keď iba pred pár hodinami zverejnila nový singel Láska. Kým v poslednom období vydávala prevažne skladby, ktoré sa stretli s rozporuplnými reakciami zo strany verejnosti, jej nový počin fanúšikovia doslova ospevujú.

29-ročná speváčka Dominika Mirgová má na svojom konte už množstvo úspešných hitov, medzi ktoré sa zaiste zaradí aj singel Láska. „Nechcela som v klipe klasický príbeh, na aký ste zvyknutí.. Totižto, láska pre mňa nie je len puto medzi dvomi ľuďmi, ktorí sa milujú.. Podľa mňa je LÁSKA všade okolo nás. Láska k hudbe, k tancu, športu, dokonca ju prejavuješ aj vtedy, keď niekomu podáš pomocnú ruku, stojíš pri ňom, daruješ niekomu svoj čas…a mohla by som ju prirovnávať ešte veľmi dlho,“ povedala Dominika o videoklipe, ktorý venovala svojej manažérke Luciii.

Ako speváčka dodáva, „svadobná“ skladba vznikla predovšetkým na podnet fanúšikov. Vo videoklipe okrem Niny Drgoňovej a Jakuba Kršňáka, samozrejme, vystupuje i samotná Dominika, pričom tá svojim výzorom doslova vyráža dych. Pred kamery si totiž obliekla odvážne bordové šaty s výrazným výstrihom, kde dostávajú priestor na predstavivosť predovšetkým páni. A musíme dodať, že záver videoklipu vás zaiste dojme.

Nový singel Dominiky môžete počuť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/dominikamirgovaofficial