V parlamente akosi v posledných týždňoch nie je núdza o zranenia verejných činiteľov. Len nedávno šokoval Jaroslav Naď dobitým čelom a nosom a teraz sa pred fanúšikov na sociálnej sieti postavila známa ministerka, ktorá priznala zranenie ruky.

Pred pár týždňami vystrašil verejnosť aj prítomných novinárov minister obrany Jaroslav Naď. Ten sa zjavil síce s úsmevom na tvári, no na jeho nose a čele boli viditeľné modriny. Zranenie pôsobilo, akoby sa politik práve s niekým pobil, no vysvetlenie bolo napokon oveľa prozaickejšie a zranil sa len pri hraní futbalu.

Najnovšie prekvapila svojich fanúšikov na sociálnej sieti aj ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie. Veronika Remišová sa prihovorila vo videu v elegantnom obleku, no nakoniec ukázala pravú ruku zabalenú v obväze.

Ako je zo záberov zjavné, bandáž potreboval najmä malíček a prsteník političky. Ako k zraneniu došla, vysvetlila na záver videa, kde aj ostatných občanov upozornila, aby si na seba dávali pozor: „Prajem vám krásne leto a pri športových aktivitách dávajte si pozor, nech nedopadnete takto ako ja,“ usmieva sa Remišová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Veronika Remišová │ Foto: FB/Veronika Remišová, Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO