V poslednom období sa kopia zdravotné problémy viacerých známych tvárí šoubiznisu. Len pred niekoľkými hodinami oznámil Meky Žbirka na sociálnej sieti, že skončil na infúzií. Podobný osud postretol aj slovenskú speváčku, ktorá rovnako skončila na nemocničnom lôžku.

Len pred niekoľkými hodinami ohlásil Meky Žbirka svojim fanúšikom na sociálnej sieti, že musel byť hospitalizovaný v nemocnici, kde mu podávajú infúzie. Aj keď bližšie nešpecifikoval svoje zdravotné problémy, naznačil, že ide o akýsi zápal. Fanúšikov a priaznivcov pritom poprosil o zaslanie energie.

Zdravotné problémy teraz priznala aj slovenská speváčka Marcela Molnárová. Tá pred pár mesiacmi dokončila v poradí piatu knižku pre deti a pripravovala sa na záverečnú prácu a skúšky na vysokej škole. Zdá sa ale, že aktuálne sa musí venovať svojmu zdravotnému stavu.

Marcelu totiž trápi presilené rameno, s ktorým leží v nemocnici na infúziách. Fanúšikom na sociálnej sieti ukázala aj fotku z nemocničného lôžka, kde čerpá nové sily pod dohľadom lekárov. „Showbussines má ďalšiu obeť. Aj nečakane vás môže zastihnúť prekvapenie v podobe akútnej hospitalizácie. Všetkým hlavne zdravie, priatelia!!!“ odkázala všetkým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Marcella Molnarova