To je ale ŠOK! Po prepieraných aférkach Agáty Prachařovej (32) prechádza do útoku aj on? Jakuba Prachařa (34) a Dianu Mórovú (48) mali načapali pri poriadne intímnych chvíľkach v zákulisí šou Česko Slovensko má talent!

Hoci sa vždy zdalo, že jedinou exhibicionistkou vo vzťahu známej českej dvojice je kontroverzná Agáta, ktorá zožala poriadnu kritiku za svoju popôrodnú postavu v plavkách, najnovšie vyplávali na povrch šokujúce informácie, ktoré hovoria presný opak. Moderátor Jakub Prachař si mal podľa očitého svedka Plusky údajne prejavovať s Dianou Mórovou v zákulisí  ČSMT viac než len kolegiálnu náklonnosť.

Keď si porotcovská dvojica v zákulisí myslela, že ju nikto nevidí, mali mať k sebe mimoriadne blízko: “Videl som ich, ako sa k sebe mali počas pauzy medzi nakrúcaním nových upútaviek. Keď si mysleli, že ich nik nevidí a že sú v zákulisí celkom sami, bozkávali sa, vyzradil zdroj, ktorý priznal, že Diana mala dokonca Jakuba v zákulisí chytiť za zadok.

Vzájomná náklonnosť herečky a moderátora bola pritom zjavná už v predchádzajúcej sérii talentovej šou, kde kamerám neušli ich šibalské pohľady a úsmevy, no tentokrát to malo zájsť oveľa ďalej než len ku prejavovaniu sympatií. Ktovie, ako na tieto intímne odhalenia zareaguje samotná herečka či Jakubova manželka Agáta?

Jakub Prachař a Diana Mórová sa mali v zákulisí bozkávať
Ako zareaguje na túto šokujúcu informáciu manželka Agáta?

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Tv JOJ