Farmárka Eva Strážnická Zelníková len pred mesiacom oznámila fanúšikom smutné správy, že sa po roku od svadby s partnerom Matúšom rozvádzajú. Za všetkým mal byť vážny dôvod, no pred niekoľkými hodinami prekvapila blondínka ešte nečakanejšou novinou.

Exfarmárka Eva Strážnická Zelníková si pred rokom užila priam rozprávkovú svadbu so svojím milovaným Matúšom. V okolí sa začalo pomaly šepkať o bábätku, no vtom prišiel pred približne mesiacom veľký šok. Blondínka ohlásila zmäteným fanúšikom na sociálnej sieti zdrvujúcu správu.

S Matúšom sa totiž mali rozísť! „Žiaľ, na základe zistenia z mojej strany veľmi vážnych určitých skutočností, sa s manželom rozchádzame. Sú to pre mňa naozaj ťažké chvíle. Som moc smutná a sklamaná,“ zneli vtedy slová zničenej podnikateľky. Neprešiel však ani mesiac a Eva opäť zverejnila nečakané zábery.

Na najnovších fotkách je znovu šťastná a usmiata po boku manžela, pričom nič nenasvedčuje trpkému blížiacemu sa rozvodu. Hoci zatiaľ okoliu neobjasnila, čo sa v jej živote deje, napísala aspoň veľavravné slová: „Keď láska zvíťazí.“ Je tak nad slnko jasné, že dvojica veľkú krízu, nech už za ňou stálo čokoľvek, ustála a všetky problémy hodili za hlavu. Snáď sa bývalej farmárke druhá šanca na spokojné manželstvo podarí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/evazelnikova