Najprv rozvod a teraz? Známy markizák, ktorý prednedávnom šokoval nečakanou informáciou o rozvode s manželkou Zdenkou, opäť prekvapil. V jeho vzťahu došlo k obrovskému zvratu!

Martin Záhumenský, známy šéfkuchár z televízie Markíza, ktorý svojho času hviezdil v kuchárskej šou Masterchef, pred časom poriadne šokoval známych aj fanúšikov. Len deväť mesiacov po rozprávkovej svadbe totiž ohlásil nečakaný rozvod so svojou milovanou Zdenkou, s ktorou vyzerali vždy ako zaľúbené holubičky.

O dôvodoch, pre ktoré mala ísť dvojica od seba, sa nejakú dobu špekulovalo, no napokon vyplávalo na povrch nepríjemné tajomstvo. Manželka Zdenka mala neurovnané konflikty s bývalým mužom, ktorý sa napokon rozhodol manželom poriadne strpčiť život a dodnes jej nevie prísť na meno.

Aj keď ale všetko nasvedčovalo tomu, že dvojka pôjde od seba, napokon sa stal zázrak ako v romantických filmoch. Známy šéfkuchár sa totiž rozvádzať nebude a so svojou kráskou ostáva aj naďalej v manželskom zväzku: „V neposlednom rade ďakujem mojej žene Zdenke. Prežili sme jeden neuveriteľný rok, či už v pracovnom poňatí alebo v tom súkromnom. Si neuveriteľne silná žena plná lásky. Verím, že nás táto malá kríza posunie vopred a budeme spolu silnejší ako nikdy predtým. Niekedy musíme spadnúť, aby sme vyšli ešte vyššie…,“ vyznáva sa na sociálnej sieti. Dvojici blahoželáme k zvládnutiu krízy, ktorá je už podľa všetkého len minulosťou.

Martin Záhumenský sa s manželkou napokon nerozvedie
Spoločne ustáli krízu, ktorý ich takmer rozdelila po 9 mesiacoch
Dvojica mala mať problémy aj kvôli Zdenkinmu bývalému

Zdroj | Foto: Instagram