Len prednedávnom potvrdil známy slovenský raper fanúšikom na sociálnej sieti, že absolvoval chemoterapiu a operáciu pri liečbe rakoviny. Teraz sa pridal ďalší raper, ktorý rovnako bojuje s vážnym onkologickým ochorením.

Len nedávno Tinin expartner Separ potvrdil vydeseným fanúšikom, že sa aktuálne dostáva z pazúrov rakoviny. Po chemoterapii a operácii nádoru dostal od lekárov dobré správy, že liečba zrejme zabrala. Teraz sa však, bohužiaľ, pridal ďalší známy raper, ktorý bojuje s podobným onkologickým ochorením.

Je ním František Farkaš, ktorý na scéne vystupuje pod pseudonymom Franto alebo P.A.T. (Pouličný Autor Tónov). Ten prišiel so smutným priznaním rovnako prostredníctvom sociálnej siete. “Strašne veľa ľudí mi napísalo, veľa z vás sa pýtalo, čo mi je… pravda je však, že v piatok mi našli nádor a dnes ho vyoperovali. Až teraz po operácií vedia zistiť, či nemám niekde metastázy, tak dúfam, že nie,” napísal.

Franto tiež o pár dní neskôr uviedol, že po boji s rakovinou lymfatických uzlín sa začína cítiť o čosi lepšie: “Cítim sa lepšie a som konečne doma. Jediné, čo je na tom celom zlé, je to čakanie na výsledky, ktoré prídu až 29.12. Ale nech budú hocijaké, tak to dáme. Pomaly sa z toho dostanem. Možno som tú s**rvenú rakovinu stihol riešiť včas a bude to dobré,” dodáva na záver. Raper tiež priznal, že práve Separ mu bol oporou, keďže ho pripravil na to, čo ho čaká po fyzickej aj psychickej stránke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/franto_official, YouTube/FRANTO OFFICIAL, DMS RECORDS