Martin Šmahel neprežíva práve ideálne obdobie. Najprv jeho radosť z novonarodenej dcérky zatienili smutné slová lekárov a následná havária sanitky, teraz priznal ďalší problém. Toto by na fitnessáka povedal len málokto.

Martin Šmahel prežíva náročné obdobie. Radosť z novorodenej dcérky Emky totiž vystriedal strach a lekári. Emka prišla na svet predčasne, a tak musí pobudnúť niekoľko týždňov v inkubátore pod nemocničným dohľadom. Pred časom mala navyše autonehodu, keď do sanitky, ktorá ju prevážala, nabúralo auto a dievčatko museli oživovať.

Momentálne má byť ale podľa slov fitnessáka jej stav stabilizovaný a pomaličky rastie. Medzi riadkami sa ale fanúšikom zdôveril s iným problémom, ktorý musí riešiť počas najbližších rokov. Ako uviedol na Instagrame, topí sa v dlhoch. Už počas Farmy sa pritom podelil aj o ďalšie tajomstvo, ktoré vyzradil Lívii.

Za posledných 8 mesiacov mám za sebou 5 odmietnutých kampaní: možno si myslíte, že to robím preto, lebo mám veľa peňazí. V skutočnosti mám len dlhy vo výške 150.000 a snažím sa ich znižovať,“ priznal Martin na rovinu nepekný záver neuspešného podnikania.

Platené kampane na Instagrame pritom odmietol z dôvodu, že by tak musel propagovať živočíšne produkty zo zvierat ako kožená obuv, výrobky na mliečnej báze či krmivo s obsahom živočíšneho mäsa. Exfarmár ale nestráca nádej a najnovšie sa chce venovať biznisu s vegánskymi produktami, ktoré chce ponúkať vo vlastnom e-shope. Držíme palce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martinsmahel │ Foto: Instagram/martismahel, YouTube/Televízia Markíza