Nielen v rozprávkach či piesňach sa hovorí, že láska je najsilnejším citom na svete. Či už milujete svoje dieťa, partnera, rodičov či priateľov, hlboký cit vás dokáže držať pri živote aj na pokraji síl. Práve tohto tvrdenia je dôkazom aj mladý muž, ktorý skonal len pár hodín potom, ako povedal svojej milovanej partnerke „áno“.

Navaro Herberta a Maia Falwasser boli zamilovaným párom, ktorý žil len pre svoju lásku, a predovšetkým spoločné dieťatko. Potom, ako sa dvojica rozhodla zosobášiť, osud doprial len 22-ročnému mužovi tvrdú ranu. Navarovi totiž lekári diagnostikovali zhubný nádor mozgu, ktorý mal, žiaľ, rýchly priebeh. Aj napriek tomu, že muž nebol v poslednom štádiu svojho života schopný chodiť a bol odkázaný na lôžko, s pomocou rodiny a priateľov zorganizovali nádhernú svadbu.

Navara priviedol otec a brat s veľkými bolesťami na invalidnom vozíku priamo na obrad, pričom potom, ako povedal svojej partnerke „áno“ mu zostávalo už len pár hodín života. Na druhý deň totiž odišiel na večný odpočinok. Jeho manželka Maia sa mu však rozhodla splniť posledné želanie, a to byť pochovaný v rodnom Novom Zélande. Prostredníctvom portálu GoFundMe sa pokúsila vyzbierať dostatočné množstvo peňazí na prevoz partnera, kde k popisu zverejnila i srdcervúce video. Vážte si svoju lásku, kým je čas…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Maia Falwasser