Deň po Vianociach sa krásna speváčka Monika Bagárová prihovorila svojim fanúšikom, pred ktorými otvorene priznala najťažšie životné obdobie. To, o čom sa v kuloároch hovorilo už zopár týždňov, porotkyňa šou Česko Slovensko hľadá Superstar potvrdila, pričom množstvo jej fanúšikov ostalo absolútne zaskočených.

Monika Bagárová si aktuálne užíva najkrajšie sviatky v roku po boku svojej rodinky a nezabudnuteľné Vianoce sa snaží vytvoriť predovšetkým pre dcérku Rumiu. Tú porodila zápasníkovi Makhmudovi Muradovi, pričom pár tvorili od jesene 2018. Ako však speváčka len pred pár hodinami po niekoľkotýždňových špekuláciách potvrdila, cesty dvojice sa nadobro rozišli. ,,Niekedy vám v živote nevyjdú veci tak, ako by ste si priali aj napriek tomu, že ste bojovali do poslednej chvíle,“ začala svoj príhovor brunetka.

,,Myslím, že je fér vám povedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, taktiež pri narodení našej Ruminky a viem, že veľa z vás nám držalo palce,“ prekvapuje Monika s tým, že s Makhmudom sa rozišli z mnohých dôvodov, ktoré nekonkretizovala.

,,Je to vec, ktorá bolí, a nie je jednoduché o nej hovoriť. Nikdy pre mňa nebolo nič viac než láska a rodina. Priznávam otvorene, že potrebujem čas na to, aby som sa dala dokopy, a preto som sa rozhodla, že sa teraz na chvíľu vyparím z internetového sveta a budem sa naplno venovať sebe a mojej Ruminke, ktorá je zmyslom môjho života. Verím, že na nás budete myslieť a že mi to odpustíte,“ šokovala dnes už slobodná mamička, ktorej okamžite vyjadrili podporu stovky fanúšikov vrátane mnohých celebritných priateľov. Okrem Moniky a Macha priznali tesne pred sviatkami rozchod aj Taťána Gregor Brzobohatá a Ondřej Brzobohatý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/bagarovamonika, kacanovakova