Reality šou Farma je zložená z ľudí z rôznych kútov Slovenska, ktorí pred kamerami prežívajú veselé, poučné, ale aj smutné situácie. Aj keď sú na statku odrezaní od vonkajšieho diana, okolnosti, ktoré za sebou zanechali doma, ich oplyvňujú aj priamo počas súťaže. Inak tomu nebolo ani v prípade 19-ročnej Košičanky Mirky Csorbovej.

Krásna brunetka Mirka, ktorá sa na statku prezentovala predovšetkým vzťahom s lifestyle couchom Matejom Jurkovičom (41), momentálne prežíva najťažšie chvíle života. Mladá východniarka už počas pôsobenia na Farme bojovala s bolesťou, ktorá pramenila zo strachu o jej babičku. Tá mala dlhodobo zdravotné problémy, pričom farmárka mala opodstatnený strach, že sa s ňou už nestihne rozlúčiť.

Mirka však koncom októbra vypadla z dueli s Rastislavom Mojsejom, ktorý, paradoxne, nepriamo vyradil aj jej partnera Mateja Jurkoviča. Aj keď začala byť okamžite po odvysielaní jej vypadnutia aktívna na sociálnych sieťach, iba pred pár minútami sa fanúšikom ospravedlnila, že momentálne nie je schopná odpovedať na správy. „Babinka moja, ty bojovníčka. Budeš mi tu neuveriteľne chýbať a stále mi to nedochádza, že tu s nami už nie si,“ napísala so žiaľom Csorbová, pričom starú mamu nazvala svojou druhou maminkou. „Nebude už ten najlepší jablkový koláč. No som šťastná za tvoj list na Farmu a za to, že sme spolu ešte strávili nejaký čas. Anjeli patria do neba. Ty budeš pre mňa navždy mojim anjelom,“ odkázala zosnulej babke. Úprimnú sústrasť.

Zdroj: IG/miim3s | Foto: IG/miim3s, farma.markiza