Už o pár hodín budú skalní diváci reality šou Farma 11 svedkami agresívneho útoku Mateja Jurkoviča (41), ktorý mal podľa dostupných informácii fyzicky zaútočiť na Rastislava Mojseja (40). Dvojica súperov mala prísť do konfliktu potom, čo sa stal zo statného Bratislavčana opätovne farmár týždňa a z jeho protivníka sluha.

Napätie na markizáckom statku naberá na obrátkach, pričom diváci Farmy už viac ako dva týždne čakajú na odvysielanie avizovaného fyzického útoku. Ako je dnes už jasné, Matej mal zaútočiť na Rasťa potom, ako oznámil svoj odchod z reality šou, pričom si so spŕškou nadávok balil kufre. “Ja pre debila robiť nebudem!” povedal rozhorčene, pričom ďalšie slová adresoval svojmu sokovi priamo do očí. “Oznamujem ti, že odchádzam, aby si si vy*onil svojho vtáka,” poznamenal ironicky, na čom sa Matej sprvu výrazne zabával.

Po chvíli sa už lifestyle couch neudržal a Mojsejovi uštedril tvrdú hlavičku, po ktorej narazil do zárubne. Atmosféra na statku naberala na obrátkach a chlapov od seba museli trhať ostatní farmári. “Pi*us východniarsky, má štastie, že som mu netrafil nos!” zasmial sa Jurkovič. Po celom incidente prišla na statok moderátorka Evelyn s hospodárom Martinom, pričom Matejovi, ktorý porušil pravidlá, oznámila, že v hre o 75 000 € končí.

Štipľavý prejav však venovala aj ostatným súťažiacim, ktorí sa už taktiež neraz prejavili, aj keď iba verbálnym atakom. „Farmári, je jedno, akí ste pracovití, ak nie ste dobrí ľudia, tak túto Farmu nevyhráte. To je odkaz pre vás všetkých. A je iba na vás, čo si z neho zoberiete,“ povedala bez servítky moderátorka. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza