Hoci bolo finále Farmy na trapasy celkom bohatým zdrojom, predsa len sa našli niektoré, ktoré u divákov zarezonovali vo väčšej miere. Jedným z takých je aj nasledovný…

Finále Farmy bolo svedkom veľkolepého a jednoznačného víťazstva pracovitého Dominika, ktorý už aj vie, ako so svojou výhrou naloží. Okrem pekných momentov sa to ale vo finálovej stodole len tak hemžilo trapasmi. Jedným z takých bol nepochybne aj rozhovor Evelyn a Mišy, ktorá nezvládla jednu otázku a na moderátorku doslova vybrechla.

Azda najväčším trapasom Farmy boli ale výkriky farmárov, ktorí skákali Evelyn do reči a snažili sa zo všetkých síl odprezentovať svoje profily na sociálnych sieťach či sociálnej sieti YouTube. Slova sa sám od seba ujal Juraj Solčanský, ktorý po odpovedi moderátorke so zdvihnutou rukou oznámil všetkým divákom, že vydáva nový song: „Práve teraz v tejto chvíli vychádza môj nový videoklip, sledujte môj Youtube Channel,“ zdôraznil mladík. Jeho najnovší hudobný počin „Nemienim sa meniť“ si môžete na vlastné uši a oči pozrieť vo videu priloženom nižšie.

Ďalším, ktorý sa chopil svojich piatich minút slávy, bol Ibi Maiga, ktorý si rovnako nechcel nechať ujsť príležitosť: „Robím to tak jak Juro, mám tiež svoj YouTube Channel,“ usmieval sa natešene. Hoci dávala Evelyn pomerne jednoznačne najavo, že na Farme je akosi príliš veľa selfproma, zahanbiť sa nenechal ani Filip Hakl, ktorý rovnako úplne mimo témy zakričal: „Pripravte sa na veľké veci a sledujte môj Instagram!“

Sebaprezentovanie počas finále radšej oželel Robo Mikla, ktorý síce odspieval svoj chytľavý song Farma, no na lavici bol medzi ostatnými skôr nenápadný a okrem toho, že sa nevyjadroval k dianiu, ani sa nesnažil na seba pútať pozornosť. Neskôr nám prezradil, že o takýto typ reklamy naozaj nemal záujem a radšej sa prezentuje svojou hudbou. Pritom aj on v tvorení nezaspal na vavrínoch a aktuálne vypúšťa do sveta novinku s názvom „Rozlúčková“, ktorej úryvok si môžete vypočuť vo videu nižšie.

Nápadná sebaprezentácia niektorých farmárov neunikla ani divákom, ktorí to dali bývalým účastníkom aj pocítiť: „Polovica asi na dačom fičala, inak si neviem vysvetliť Michaelino veľmi hulvátske a drzé vystupovanie plus promovanie ostatných na ich sociálne siete,“ nešetrí kritikou diváčka.

Zdroj | Foto: Facebook, TV Markíza, YouTube