Druhá májová nedeľa patrí už štandardne rok čo rok všetkým mamám, ktoré práve v tento deň oslavujú Deň matiek. Najdôležitejšie ženy v živote každého z nás si zaslúžia pozornosť pravidelne, avšak práve dnes sa zaiste potešia i kvetom či úprimnému objatiu.

Uplynulý rok sa prihovorila všetkým mamám aj červenovlasá Slovenka, ktorá svoju tvár skrýva za filter, keď nahrala cover verziu známej skladby od kapely The Offspring pod názvom Každá mama máva stres. Tento raz kartu obrátila a fanúšikom sa prihovorila z pozície detí, ktoré mamy kedysi strihávali podľa hrncov, čítali ich najtajnejšie spovede v denníkoch či nezaspali, až kým neprišli v noci domov.

Kým ste už možno vyrástli a na niektoré spomienky celkom zabudli, toto video vás prenesie späť do detských a teenagerských čias, ako aj množstvo komentujúcich Slovákov. „Mohla som celú pesničku preplakať? Je proste naj a už som si ju pustila asi 100x.. Len moje hormóny sú sviňa, predstavujem si každú jednu vetu s mojou malinkou, ktorá tu bude, dúfam, o pár dní,“ nešetrila emóciami jedna z budúcich mamičiek. A čo hovoríte na tento cover vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: YouTube