Instagramová hviezdička Ema Lacová nie je pre tínedžerov žiadnou neznámou, nakoľko na sociálnych sieťach búra mantinely kontroverzie. 20-ročná Slovenka tento raz prekvapila, keď vydala svoj prvý singel Skromná, v ktorom nespieva o ničom inom, než o svojich intímnych partiách!

Zahraničné hip-hopové hviezdy majú vo svojich repertoároch rôzne skladby, v ktorých nie sú výnimkami ani vulgárne nadávky či texty o na prvý pohľad zakázaných témach. Na Slovensku sa práve tieto dámy svetového šoubiznisu rozhodla nasledovať instagramová hviezdička Ema Lacová, ktorá zahodila všetky predsudky a fanúšikom naservírovala poriadne výživné sústo.

“Táto pesnička je vytvorená pre pobavenie, nemá nejaký hlboký význam,” uvádza k svojmu počinu začínajúca speváčka. Ako dodáva, má právo na svoj názor, má hodnotu a právo na rešpekt. “Na československej scéne raperi spievajú napríklad aj o ho*nách, takže týmto songom prispievam do bezmyselnej, ale zábavnej tvorby,” odkazuje kontroverzná Ema, pričom dodáva, že sú jej názory cudzích ľudí ukradnuté.

Pod videom brunetky sa však objavujú rozporuplné komentáre, a kým jedna strana “raperku” chváli do nebies a jej počin pokladá za dokonalý, iní ju osočujú a vyčítajú nielen vulgárnosť, ale aj tému a spracovanie odvážneho počinu. Ema totiž verejne bojuje proti obťažovaniu žien, pričom práve táto skladba ostala predovšetkým tŕňom v oku mnohých jej poslucháčov. Čo si o nej myslíte vy?

Kontroverzný videoklip si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/emmalacova, YouTube