Emma Drobná, víťazka speváckej súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar 2015, zbiera na svoje konto jeden úspech za druhým. Iba nedávno sa so svojimi fanúšikmi podelila o nový singel Yeah Baby, pričom zamatový hlas a originálny životný štýl jej zaručujú otvorené dvere medzi TOP ikony domáceho šoubiznisu.

Emma Drobná (26) a bývalý futbalista Filip Šebo (36) tvoria pár od roku 2019, kedy si spolu vyšli na zmrzlinu a od toho momentu su nerozlučnou dvojicou. Randenie prerástlo v lásku, neskôr spojili svoje domácnosti do jednej a zdá sa, že to spolu myslia naozaj vážne. Ako by aj nie, keď sa už navzájom oslovujú manžel a manželka?

Sympatická dvojica práve v týchto dňoch oslavuje prvé výročie vzťahu, pričom speváčka vyznala športovcovi lásku priamo pred zrakmi svojich fanúšikov. „Už rok rozjasňuješ moje dni. Milujem ťa! Ďakujem za všetko,“ napísala zamilovaná Emma. Filip taktiež neváhal a vo svojom príspevku jej odpovedal: „Milujem ťa, manželka moja.“ Čo poviete, dočkáme sa onedlho aj svadobných fotografií?

Dovolenkové zábery Emmy a Filipa v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroje: IG/emmadrobna, sebofilip