SIMA, jedna z najznámejších slovenských raperiek súčasnosti, sa stala idolom mnohých teenageriek, keď ku koncu uplynulého roka vydala svoj prvý štúdiový album ,,Femina”. Tentokrát sa krásna Trnavčanka pripravuje na príchod svojho druhého hudobného dieťaťa, pričom v týchto dňoch vydala svoj nový singel, ktorý si zamilujú doslova všetky ženy.

22-ročná speváčka SIMA odštartovala svoju kariéru účinkovaním v šou Hlas ČeskoSlovenska, kde ešte ako 16-ročné dievča očarila porotu svojou nevinnosťou. Dnes je z mladej blondínky ikona mnohých dievčat, pričom od vydania svojho prvého albumu chrlí jeden hit za druhým. Kráska tentokrát zjemnila tón voči mužom a nový singel „Dýchaj“, ktorý si napísala už tradične sama, venovala všetkým ženám.

„Inšpirácia vznikla v mojej minulosti a pripomenula sa mi pár udalosťami, ktoré som zažívala posledný rok… Keď som bola mladšia, mala som komplex… z odstávajúcich uší, malého poprsia či iných drobností… takých, ktoré častokrát riešime iba my a zbytočne nás trápia… Vtedy som ešte nevedela, že krása ženy vyplýva z jej vlastného (zdravého) sebavedomia. Dokonalosť neexistuje, stále to budem tvrdiť, aj keď častokrát sa ma ľudia snažia presvedčiť o opaku. Existuje iba krása, ktorá vyžaruje z každého človeka – len iným spôsobom. Keď sa rozhodneš na tvojom tele niečo zmeniť, bude to len a len tvoje rozhodnutie, tak žime a nechajme žiť…,“ začína svoje rozprávanie o skladbe speváčka, ktorá dáva svojim pohľadom na život ženám slobodu.

Do videoklipu, ktorého scenár riešila taktiež sama, si prizvala množstvo rôznych žien, medzi inými aj Lenku z Farmy 10, pričom každá z nich je iná. „Nezáleží na veku, výške, odstávajucich ušiach, akné, váhe, atď… iba keď si ty sama so sebou spokojná a cítiš sa vo svojom vlastnom tele dobre, môžeš byt šťastná… Podstatné je to, aby si bola sama sebou a cítila sa dobre, nech to znamená už čokoľvek,“ dodáva SIMA.

Zdroj: Facebook/SimaOfficialPage | Foto: Instagram/Malenahari, SimonaHegerova | Video: YouTube