Je tomu len zopár hodín, čo sa prostoreká farmárka Michaela Štefániková (33) pochválila na sociálnej sieti Instagram novým vzhľadom počas cesty na ples a už sa na ňu spustila mimoriadna vlna kritiky.

Exfarmárka Michaela Štefániková, ktorá sa zviditeľnila prostredníctvom desiatej série markizáckej reality šou, navštívila s Tatianou Brunayovou a Petrom Harezníkom ples. Trojica sa sem vybrala v dobrej nálade, pričom Miša predviedla svoj nový účes, ktorý je svieži a omladil ju o pár rokov.

Kým na markizáckom statku vystupovala 33-ročná mamička dvoch detí ako bruneta, na finále sa už ukázala s ohnivou červenou hrivou. Ako sa však zdá, Michaela sa nabažila aj tohto divokého odtieňa a aktuálne boduje s celkom novým imidžom. Po tmavej, odfarbenej blond či červenej sa zmenila na jemnú hnedovlásku, pričom vlasy jej skutočne pristanú.

Napriek tomu sa stále našlo množstvo ľudí, ktorí v komentároch viac než jej nový účes riešili výrazné obočie či správanie sa pred televíznym kamerami. „Aj keby podstúpi 15 plastík a naleje si na hlavu hocijakú farbu, táto ženská je nechutná, odporná. Z očí jej nič dobré nejde, vidieť, že ja zákerná,“ napísala na sociálnej sieti istá Evka, ku ktorej sa pridala Veronika: „Čo ste už načisto slepé? Veď kukajte, koľko má Dermacolu na ksichte, šminiek a možno už stihla aj nejakú operáciu. Z GROBIANKY prefajčenej a prepitej nikdy nebude kočka. Treba ísť k očnému.“

Ako sa zdá, neprajné komentáre sa dostali až priamo k Michaele, ktorá všetkým hejterom odkázala tvrdé slová: „Pri**bané komentáre zakomplexovaných žien!! Žite si svoje živote aj ich riešte a ak sa nudiť, tak sa dajte na inú činnosť a nie len špinenie na iných!!!! Ja si žijem svoj život, tak si ho žite aj vy. Pekný večer prajem,“ nechala sa počuť exfarmárka.

Zdroj: Instagram/michaela.stefanikova