Televízia Markíza odpálila 10. februára dlho očakávanú šou The Voice Česko Slovenska, ktorá sa niesla v znamení skvelej hudby, výborných spevákov a absolútne novej porotcovskej zostavy. K ostrieľanému rockerovi Pepovi Vojtekovi z kapely Kabát pribudla speváčka Jana Kirschner, raper Kali a multitalentovaný hudobník Vojta Dyk.

Šou The Voice s napätím očakávalo množstvo nadšencov kvalitnej hudby, nakoľko súťaž je založená na skutočne talentovaných ľuďoch, ktorí prišli do šou skúsiť svoje šťastie len na základe zlata v hrdle. Kým v iných programoch sa pred hlavnú porotu dostávajú aj rôzni exoti, v Hlase Česko Slovenska sa prezentujú len skutočne kvalitní speváci, ktorí sa mienia živiť hudbou ako ich koučovia.

V úvode celého programu sa pred kamery postavila porotcovská zostava v zložení Jana Kirschner, Kali, Vojta Dyk a Pepa Vojtek, ktorí spolu odspievali najznámejšie hity svojej kariéry v upravenej verzii. Energia na pódiu sa dala doslova krájať a hudobníci svojim vystúpením iba potvrdili, že sú skutočne na správnom mieste. Už si len vybrať do svojich tímov tých najlepších spevákov.

Zdroj: Markiza.sk, YouTube | Foto: Instagram/thevoiceceskoslovensko