Nákupné šialenstvo Slovákov: Táto vec zlacnela o jedno euro!

Dátum:

Celé Slovensko sužujú dlhé mesiace protipandemické opatrenia, no stačí akciová ponuka obľúbeného obchodného reťazca a ľudia strácajú zábrany. Sociálnou sieťou sa dokonca šíri video, kde je hlava na hlave a nákaza sa tak môže roznášať bleskovou rýchlosťou. 

Obchodný reťazec Lidl sa počas pandémie koronavírusu rozhodol zaujať jedinečnou akciou. Zákazníkom ponúkol balenie troch respirátorov FFP2 za 1,99 eura, pričom predtým bola ich cena tri eurá. Stačila zľava jediného eura a v supermarkete vznikla davová psychóza.

S cieľom získať čo najväčší počet balení sa mnohí Slováci vykašľali na dodržiavanie odstupov. ,,Karanténa, britská mutácia, zatvorené živobytia mnohých ľudí. Potom príde štvrtková akcia v Lidli a vy sa môžete so svojimi opatreniami strčiť,“ napísal na sociálnej sieti Tomáš, ktorý zverejnil aj video z nákupného šialenstva.

Konanie ľudí komentovali stovky našincov, ktorí iba neveriacky krútia hlavou. ,,Ľudia nebláznite, to 1 euro vám nestojí za to, že sa nakazíte,“ napísala jedna z dám. Viacerých zároveň hnevalo, že si množstvo zákazníkov zobralo desiatky balení a na iných už nezostalo. ,,To asi do zásoby k tej múke, čo majú doma, alebo niekto, kto to výhodne predá ďalej. Krajina a ľudia na pohľadanie,“ hnevala sa ďalšia Slovenka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Tomáš C.  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...