Nákupné šialenstvo v Bratislave: Pred Ikeou stáli nekonečné rady!

Dátum:

Ako sa zdá, Slováci prechádzali v uplynulých týždňoch mimoriadne ťažkou skúškou, keď im bolo odopreté právo nakupovať. Inak sa totiž nedá vysvetliť šialenstvo, ktoré nastalo počas víkendu pred obchodným domom Ikea.

Potom, čo vláda Igora Matoviča uvoľnila 6. mája druhú a tretiu fázu bezpečnostných opatrení, sa množstvo prevádzok opäť nadýchlo a začalo prijímať davy zákazníkov. Kým do niektorých z obchodov môže naraz vojsť len jeden či dvaja ľudia, prípadne zopár desiatok, nábytkársky dom Ikea ich môže prijať vzhľadom na rozlohu až 900!

„IKEA postupuje zodpovedne, preto bude dodržiavať všetky kľúčové bezpečnostné štandardy, ako napríklad umiestnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky na viacerých miestach v obchode, dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti aspoň 2 metre, obmedzenie počtu návštevníkov na 900, uprednostňovanie bezkontaktnej platby a ďalšie opatrenia,“ informuje v tlačovej správe obchodný dom.

Ani táto kapacita mu však počas víkendu nestačila a Slováci húfne čakali na vstup do priestorov i dlhé hodiny. Aj keď množstvo občanov prišlo v dôsledku koronakrízy o prácu a mohlo by sa zdať, že pre mnohých je momentálne prioritou nakúpiť zásoby potravín, opak je pravdou. Slovákom sa totiž počas karantény neminulo jedlo, ale evidentne nábytok! Inak sa totiž nedá vysvetliť šialenstvo, ktoré vzniklo počas víkendu pred bratislavskou Ikeou. Ako upozornila facebooková stránka Nekŕmte nás odpadom, pred obchodom sa tvorili dlhé zástupy zákazníkov, ktorí čakali na vstup do predajne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/ Nekŕmte nás odpadom

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...