Kika s Radom pred záverom Farmy neskrývajú vzájomné city a dokonca už padajú aj slová o spoločnej budúcnosti. Dvojica však musí riešiť i hádky a spory, ktoré nie sú farmárke po vôli. Za jeho chrbtom dokonca pochybuje, či chce s Popradčanom tvoriť pár.

Vzťah Kiky a Rada je v posledných týždňoch ako na hojdačke. Kým v noci si prejavujú vzájomnú náklonnosť a padajú bozky či iné intímne prejavy, cez deň dochádza medzi farmármi k pravidelným hádkam či sporom.

Popradčan sa opakovane obúva do Kikinej práce a neraz mu buchnú nervy, čo sa fotomodelke vôbec nepáči. Naposledy sa mal na svoju spriaznenú farmársku dušu nahnevať za to, že si na statku vypila. Znepokojená Kristi sa s problémom zdôverí v tajnom rozhovore Evelyn, keď ju odprevádza k bráničke.

Moderátorka jej okamžite položí základnú otázku: „Chcela by si s ním byť aj keď odídeš?“ Kika však nemá celkom jasno a kým pred Radom sa správa ako jeho partnerka, aktuálne zvažuje aj to, že vonku ich vzťah pokračovať nebude: „Nie.. Keď toto robí, tak nie, vieš. Cítim, že akože áno, ale toto by som nedala ja vonku,“ dodáva na margo Radovho správania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza