Celé Slovensko šokovala hrozná udalosť v Miloslavove, kde bolo iba 11-ročné dievča ponížené, dobité, a taktiež jej do hrdla liala skupina tínedžerov veľké množstvo alkoholu. Zábery z videí, ktoré si útočníci zaobstarali, sú viac ako poburujúce.

Kristína Kövešová sa začala zaoberať prípadom, ktorý sa udial v opustenom areáli družstva v Alžbetinom dvore. Matka dobitého dievčaťa sa vyjadrila, že sa poobede vypýtala von so spolužiačkami, pričom jej ešte o piatej písala, no následne sa jej nevedela dovolať.

S investigatívnou redaktorkou sa rozprávalo aj 11-ročné maloleté dieťa, ktoré jej opísalo bolestivé chvíle z osudného večera. „Pamätám si, že som vyliala kofolu a začala na mňa liať alkohol,“ povedala pre tvnoviny.sk na adresu tínedžerky, ktorej mama má byť policajtkou. Taktiež uviedla, že piť alkohol vôbec nechcela.

Žiačku základnej školy vlastní kamaráti opili, zbili, a taktiež ju vyzliekli donaha. Všetky ohavnosti si ešte aj natáčali na mobil, pričom videá zverejnili na sociálnej sieti, kde sa začali šíriť rýchlosťou blesku. Vo videu sú okrem obete zachytení i 14, 15 a 16-roční tínedžeri. Jedna z aktériek útoku uviedla, že jej niektorí dávali facky a potom aj kopance.

Útočníci zavolali záchranku a políciu až potom, čo dievča prestalo reagovať. Spoločne sa dohodli na verzií, že ju tam našli v bezvedomí a snažili sa zbaviť všetkého alkoholu i jej osobných vecí. ,,Každý deň chodia nové videá a nové fotky. Je to hrozné. Toto si nezaslúžila, veď má 11 rokov,“ s plačom povedala matka dobitého dievčaťa, pričom má jej dcéra vážnu psychickú traumu!

Vyjadrenie svedkyne útoku

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: TV Markíza, IG/kristinakovesova