Hoci sú na televíznych obrazovkách všetci usmiati, zákulisie niekedy nebýva také ideálne. To je možno aj prípad moderátorskej dvojice Jasmina Alagič a Leoš Mareš. Na povrch vyplávali nelichotivé zákulisné informácie.

Pred televíznymi kamerami pôsobí všetko dokonale, no v zákulisí sa často dejú veci, o ktorých nemá divák ani tušenie. To je možno aj prípad moderátorskej dvojice Jasmina a Leoš. Kým Jasmina mala doposiaľ v súťaži minimálne slovo a divákom sa prihovárala len zo zákulisia či vedľajších pódií (niektoré zdroje tvrdia, že exotická kráska pohorela na kamerových skúškach), Leoš si užíva plnými dúškami všetku pozornosť publika.

Zdroj zo zákulisia pre Plusku prezradil, že najlepšie zarábajúci moderátor má Jasminu doslova ignorovať: „Leoš sa na Jasminu ani raz nepozrie. Totálne ju ignoruje. Nenecháva jej takmer žiadny priestor a všetko si moderuje sám. Jasmina tak vedľa neho pôsobí ako ,,chudobný príbuzný.“ A rovnako je tomu tak aj v zákulisí. Vôbec sa s ňou nebaví a ignoruje ju,“ prezrádza šokujúce informácie. Otázkou tak ostáva len to, či je za týmto nepomerom naozaj Leošova ignorácia, alebo práve vedenie televízie rozhodlo o tom, že hlavným ťahačom zábavy má byť práve Mareš. Moderátora v minulosti dokonca pristihli s Jasminou na drinku v dobrej zábave, a môžeme len hádať, či mohla mať táto udalosť vplyv na aktuálnu atmosféru medzi moderátormi.

Foto: Instagram Jarda Noska

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza