Koncom júla tohto roku sa šírila informácia, že manželka českého moderátora relácie Nikto nie je dokonalý, Jiřího Krampola, skončila v psychiatrickej liečebni. Dôvodom mala byť nešťastná kombinácia alkoholu a liekov. Sám moderátor sa vtedy k situácii vyjadrovať nechcel, no nedávno vyšiel s pravdou von!

Krampol ozrejmil, že manželku našiel vo veľmi vážnom stave, kedy sa nebola schopná ani len hýbať. V krvi jej totiž namerali neuveriteľné 4 promile alkoholu. Kvôli tomu musel učiniť ťažké rozhodnutie a polovičku poslal na protialkoholické liečenie.

„Prakticky vstala z mŕtvych. Keď záchranka prišla, horko-ťažko jej na krku nahmatali tepÚdajne jej v krvi našli 4 promile alkoholu. To by zamávalo aj s obrom… Keď ju odvážali, nemohla protestovať. Dobrovoľne by asi na detox nešla,“ uviedol pre portál topky.sk

Na zlom psychickom stave Krampolovej manželky sa mohol podieľať i vtip českého zabávača Kazmu, ktorý vďaka rádiu rozšíril informáciu, že jeho manželka Jiřího Krampola bola prichytená pri krádeži v obchode. Moderátor vtedy na komika podal i trestné oznámenie.

Mohlo by vás zaujať: Šokujúca pravda o obľúbenom slovenskom hercovi: Skončil na psychiatrii!

Zdroj: topky.sk, YouTube | Foto: YouTube