Vláda momentálne apeluje na ľudí z celého Slovenska, aby v dôsledku možnej hrozby koronavírusu ostávali v domácej karanténe. S týmto nariadením sa stotožňuje aj istá rusovláska, ktorá si hovorí Nas*atá žena a fanúšikov už nejaký ten čas baví trefnými cover verziami známych hitov.

Potom, čo na Valentína obehol celé Slovensko virál Nalej mi od neznámej Slovenky, ktorá si hovorí Nas*atá žena, sa o slovo prihlásila aj tesne pred voľbami či v čase, kedy sa v krajine stala nedostatkovým tovarom polohrubá múka. Cover verzie notoricky známych hitov Dance Monkey od Tones and I či Don’t Start Now od speváčky Dua Lipa si na sociálnych sieťach získali množstvo pozitívnych ohlasov, pričom tentokrát sa k nim pridáva ďalšia skladba.

Počas toho, ako ostalo množstvo Slovákov v pohodlí svojich domovov, apeluje žena aj na tých, ktorým je situácia ľahostajná a vyzýva ich, aby ostali doma. “Odrastené nechty mám, mihalníc už len zopár. Katastrofálne vlasy, asi ich ostrihám. V piatok gaťky zo stredy, no ruky si umývam. Aj keď občas chcem ísť von iba z okna pozerám,” spieva v úsmevnej novinke Karanténa. Tiež máte svoju novú víkendovú hymnu?

Skladbu Karanténa si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/ Nasratá žena