Moderátorka Miriam Kalisová sa po rozchode so zosnulým hokejstom Dušanom Pašekom na verejnosti ukazuje len v sprievode známych či so svojou dcérkou Miou. Zdá sa však, že 37-ročná markizáčka možno už nejaké obdobie tají nového priateľa. Na horách sa totiž držala za ruku s týmto mužom!

Mirka Kalisová sa od rozchodu s Dušanom Pašekom, ktorý je už, bohužiaľ, na druhom svete, ukazuje v spoločnosti len v sprievode známych alebo sama. Pred pár mesiacmi sa musela tiež po operácii popasovať s nepríjemným zdravotným problémom. Zdá sa však, že v živote markizáčky došlo aj k jednej úžasnej novinke.

Ako informuje PLUS 7 DNÍ, televízna tvár sa objavila v krátkom videu na Instagrame, kde si užíva s dcérou a partiou známych dovolenku vo Vysokých Tatrách. Na zábere sa pritom počas prechádzky zasneženými horami drží za ruku s neznámym pohľadným mužom.

Týždenník však zachytil už počas leta pri Jarovskom jazere, že Miriam údajne ktosi pravidelne navštevuje v hausbóte, foto >>> TU <<<. Samotná moderátorka na otázku o novom vzťahu zatiaľ nereagovala, no zdroj z jej okolia tvrdí, že ide o hotovú vec: „Našla si úplne normálneho chalana, ktorý je o niečo starší od nej, volá sa Marek,“ uviedol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: IG/siiiissssiiii, miriam.kalisova