Desivá tragédia vo Veľkom Mederi v okrese Dunajská Streda šokovala celé Slovensko. Dcéra po príchode domov našla svoju milovanú maminu (†40) mŕtvu. Matka dvoch detí visela na garážových dverách, ruky a nohy mali zviazané, ústa prelepené páskou a na hlave igelit. K celej tragédii sa vyjadrili susedia trúchliacej rodiny.

„Ešte popoludní okolo druhej bol doma na obede ich syn. Po jeho odchode asi o pol hodinu alebo hodinu sa vrátila zo školy domov jeho mladšia sestra, ktorá našla mamu v tej garáži. Ihneď zavolala otca a prišiel sem aj jeho brat. To, čo sa stalo je hrozné,“ prezradila pre Pluska.sk jedna zo susediek. Ostatné sa pridávajú s tým, že vôbec si túto tragédiu nevedia vysvetliť. Podľa ich slov bola Silvia veľmi príjemná žena, vždy usmiata a milá. So všetkými v obci vychádzala dobre a s každým prehodila pár viet. Rovnako pozitívne opísali aj jej manžela Norberta.

Nebohá Silvia pracovala ako predavačka a v deň, keď zomrela, mala voľno. S manželom si otvorili nedávno kaviareň. Podľa slov susedov, na rodine nebolo nič badať, čo by viedlo k tejto hroznej tragédii. Momentálne naďalej pokračuje policajné vyšetrovanie a viac svetla do prípadu by mala vniesť súdna pitva.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook