Muži zákona v spolupráci so záchranármi pred pár hodinami zasahovali vo Zvolenskej Slatine v okrese Zvolen. Na prvý pohľad nevinná situácia sa zmenila na drámu, pričom o život prišiel manželský pár. Ich syn mal viac šťastia, no stále nemá vyhraté!

V nedeľu (13. novembra) sa muž snažil dovolať svojmu kolegovi. I keď zo začiatku neprikladal váhu tomu, že nereagoval, napokon sa rozhodol navštíviť ho v obci Vígľaš. Nikto však neotváral dvere, v dôsledku čoho mal zlé tušenie. Podľa dostupných informácií zavolal dcére manželského páru, ktorá mala kľúče od domu.

Po vstupe dnu našli 60-ročného majiteľa domu a jeho 56-ročnú manželku ležať na posteli, no nejavili žiadne známy života. Na zemi bol ich syn v bezvedomí. 34-ročný muž bol s ťažkými zraneniami odvezený do nemocnice, pričom má byť v kritickom stave.

Podľa polície ide o podozrenie z udusenia splodinami z kúrenia. Práve problémy s kúrením považujú aj kriminalisti za najpravdepodobnejšiu verziu, ktorá pripravila dve osoby o život. Muži zákona už začali trestné stíhanie pre usmrtenie a ublíženie na zdraví.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: FB/Katarína Kováčiková TV JOJ